LKS SOKÓŁ - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Najnowsza galeria

Sokół-Strumyk Hawłowice
Ładowanie...

Losowa galeria

Gorliczanka - Sokół 2010
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 9, wczoraj: 18
ogółem: 527 900

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Kalendarium

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

25

08-2018

sobota

26

08-2018

niedziela

27

08-2018

pon.

Wyszukiwarka

Sezon 2007/08 [awans]

 

Tabela ligowa Przeworska Klasa B

Sezon: 2007/2008

Poz.

Nazwa drużyny

Meczy

Punktów

Wygrane

Remisy

Porażki

Bramki

Bilans
bramkowy

1. Sokół Studzian
22 57 18
3
1
85 - 30 45
2. Majdan Sieniawski
22 52
16 4
2
85 - 25
23
3. Zorza Jagiełła
22 46 15 1
6 62 - 23
15
4. Alabaster Łopuszka Wielka
22 42 14 3 9 50- 36 15
5. Błyskawica Rozbórz
22 36
12 9 5 64 - 41
11
6. Nafta Gaz Jodłówka
22 35 9 7 10 57 - 52
-4
7. Błękitni Maćkówka
22 28
10 3 13 47 - 59
-4
8. Strumyk Hawłowice
22 28
8 8 10 27 - 32 1
9. Lechia Pantalowice
22 15
8 7 11 31 - 62
-3
10. Huragan Rozbórz Długi
22 15
9 4 13 32 - 56 -11
11. Tęcza Ujezna
22 14
9 3 14 18 - 83
-14
12. Sobol NIżatyce
22 8
8 3 15 20 - 79
-9




















Rozgrywki Ligowe

Kolejka 1 - 19 sierpnia

Alabaster Łopuszka Wielka 1-1 WKS Majdan Sieniawski
Błękitni Maćkówka 6-0 Tęcza Ujezna
w 65 minucie goście zeszli z boiska
Sobol Niżatyce 0-1 Strumyk Hawłowice
Nafta Gaz Jodłówka 1-3 Sokół Studzian
Huragan Rozbórz Długi 1-3 Błyskawica Rozbórz
Zorza Jagiełła 1-0 Lechia Pantalowice

  Kolejka 2 - 26 sierpnia

WKS Majdan Sieniawski 6-0 Lechia Pantalowice
Błyskawica Rozbórz 0-1 Zorza Jagiełła
Sokół Studzian 3-1 Huragan Rozbórz Długi
Tęcza Ujezna 1-1 Sobol Niżatyce
Alabaster Łopuszka Wielka 3-1 Błękitni Maćkówka
Nafta Gaz Jodłówka 1-1 Strumyk Hawłowice

  Kolejka 3 - 2 września

Błękitni Maćkówka 2-4 WKS Majdan Sieniawski
Sobol Niżatyce 0-2 Alabaster Łopuszka Wielka
Nafta Gaz Jodłówka 3-0 Tęcza Ujezna
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Huragan Rozbórz Długi 1-3 Strumyk Hawłowice
Zorza Jagiełła 0-1 Sokół Studzian
Lechia Pantalowice 1-1 Błyskawica Rozbórz

  Kolejka 4 - 9 września

WKS Majdan Sieniawski 6-2 Błyskawica Rozbórz
Sokół Studzian 4-2 Lechia Pantalowice
Strumyk Hawłowice 2-1 Zorza Jagiełła
Tęcza Ujezna 1-1 Huragan Rozbórz Długi
Alabaster Łopuszka Wielka 1-2 Nafta Gaz Jodłówka
Błękitni Maćkówka 6-1 Sobol Niżatyce

  Kolejka 5 - 16 września

Sobol Niżatyce 0-5 WKS Majdan Sieniawski
Nafta Gaz Jodłówka 7-2 Błękitni Maćkówka
Huragan Rozbórz Długi 1-5 Alabaster Łopuszka Wielka
Zorza Jagiełła 5-0 Tęcza Ujezna
Lechia Pantalowice 2-1 Strumyk Hawłowice
Błyskawica Rozbórz 2-0 Sokół Studzian

  Kolejka 6 - 23 września

WKS Majdan Sieniawski 1-3 Sokół Studzian
Strumyk Hawłowice 2-0 Błyskawica Rozbórz
Tęcza Ujezna 4-3 Lechia Pantalowice
Alabaster Łopuszka Wielka 1-7 Zorza Jagiełła
Błękitni Maćkówka 3-1 Huragan Rozbórz Długi
Sobol Niżatyce 0-5 Nafta Gaz Jodłówka

  Kolejka 7 - 30 września

Nafta Gaz Jodłówka 1-3 WKS Majdan Sieniawski
Huragan Rozbórz Długi 5-1 Sobol Niżatyce
Zorza Jagiełła 3-1 Błękitni Maćkówka
Lechia Pantalowice 0-1 Alabaster Łopuszka Wielka
Błyskawica Rozbórz 4-1 Tęcza Ujezna
Sokół Studzian 3-3 Strumyk Hawłowice

  Kolejka 8 - 7 października

WKS Majdan Sieniawski 0-3 Strumyk Hawłowice
Tęcza Ujezna 0-8 Sokół Studzian
Alabaster Łopuszka Wielka 2-1 Błyskawica Rozbórz
Błękitni Maćkówka 3-3 Lechia Pantalowice
Sobol Niżatyce 1-2 Zorza Jagiełła
Nafta Gaz Jodłówka 6-2 Huragan Rozbórz Długi

  Kolejka 9 - 14 października

Huragan Rozbórz Długi 3-3 WKS Majdan Sieniawski
Zorza Jagiełła 5-1 Nafta Gaz Jodłówka
Lechia Pantalowice 4-4 Sobol Niżatyce
Błyskawica Rozbórz 6-1 Błękitni Maćkówka
Sokół Studzian 3-2 Alabaster Łopuszka Wielka
Strumyk Hawłowice 1-1 Tęcza Ujezna

  Kolejka 10 - 21 października

WKS Majdan Sieniawski 9-0 Tęcza Ujezna
Alabaster Łopuszka Wielka 2-1 Strumyk Hawłowice
Błękitni Maćkówka 2-2 Sokół Studzian
Sobol Niżatyce 2-3 Błyskawica Rozbórz
Nafta Gaz Jodłówka 5-2 Lechia Pantalowice
Huragan Rozbórz Długi 0-2 Zorza Jagiełła

  Kolejka 11 - 28 października

Zorza Jagiełła 1-1 WKS Majdan Sieniawski
Lechia Pantalowice 3-2 Huragan Rozbórz Długi
Błyskawica Rozbórz 9-1 Nafta Gaz Jodłówka
Sokół Studzian 7-0 Sobol Niżatyce
Strumyk Hawłowice 0-2 Błękitni Maćkówka
Tęcza Ujezna 1-3 Alabaster Łopuszka Wielka

  Kolejka 12 - 6 kwietnia

WKS Majdan Sieniawski 7-2 Alabaster Łopuszka Wielka
Tęcza Ujezna 1-4 Błękitni Maćkówka
Strumyk Hawłowice 3-1 Sobol Niżatyce
Sokół Studzian 3-2 Nafta Gaz Jodłówka
Błyskawica Rozbórz 4-0 Huragan Rozbórz Długi
Lechia Pantalowice 1-4 Zorza Jagiełła 1 maja

  Kolejka 13 - 13 kwietnia

Strumyk Hawłowice 0-0 Nafta Gaz Jodłówka
Lechia Pantalowice 0-5 WKS Majdan Sieniawski
Zorza Jagiełła 1-0 Błyskawica Rozbórz
Huragan Rozbórz Długi 0-2 Sokół Studzian
Sobol Niżatyce 1-2 Tęcza Ujezna
Błękitni Maćkówka 2-2 Alabaster Łopuszka Wielka

  Kolejka 14 - 20 kwietnia

WKS Majdan Sieniawski 7-0 Błękitni Maćkówka
Alabaster Łopuszka Wielka 2-1 Sobol Niżatyce
Tęcza Ujezna 2-4 Nafta Gaz Jodłówka
Strumyk Hawłowice 1-0 Huragan Rozbórz Długi
Sokół Studzian 6-2 Zorza Jagiełła
Błyskawica Rozbórz 5-1 Lechia Pantalowice

  Kolejka 15 - 27 kwietnia

Błyskawica Rozbórz 2-3 WKS Majdan Sieniawski
Lechia Pantalowice 3-5 Sokół Studzian
Zorza Jagiełła 2-0 Strumyk Hawłowice
Huragan Rozbórz Długi 6-0 Tęcza Ujezna
Nafta Gaz Jodłówka 1-2 Alabaster Łopuszka Wielka
Sobol Niżatyce 1-0 Błękitni Maćkówka

  Kolejka 16 - 4 maja

WKS Majdan Sieniawski 4-0 Sobol Niżatyce
Błękitni Maćkówka 3-4 Nafta Gaz Jodłówka
Alabaster Łopuszka Wielka 1-2 Huragan Rozbórz Długi
Tęcza Ujezna 0-6 Zorza Jagiełła
Strumyk Hawłowice 1-0 Lechia Pantalowice
Sokół Studzian 5-2 Błyskawica Rozbórz

  Kolejka 17 - 11 maja

Sokół Studzian 1-1 WKS Majdan Sieniawski
Błyskawica Rozbórz 4-2 Strumyk Hawłowice
Lechia Pantalowice 1-1 Tęcza Ujezna
Zorza Jagiełła 0-3 Alabaster Łopuszka Wielka
(wo)
na boisku 3-0
Huragan Rozbórz Długi 0-1 Błękitni Maćkówka
Nafta Gaz Jodłówka 4-0 Sobol Niżatyce

  Kolejka 18 - 18 maja

WKS Majdan Sieniawski 5-3 Nafta Gaz Jodłówka
Sobol Niżatyce 0-2 Huragan Rozbórz Długi
Błękitni Maćkówka 0-6 Zorza Jagiełła
Alabaster Łopuszka Wielka 4-0 Lechia Pantalowice
Tęcza Ujezna 2-2 Błyskawica Rozbórz
Strumyk Hawłowice 1-6 Sokół Studzian

  Kolejka 19 - 25 maja

Strumyk Hawłowice 0-2 WKS Majdan Sieniawski
Sokół Studzian 3-0 Tęcza Ujezna
(wo)
na boisku 4-3
Błyskawica Rozbórz 1-1 Alabaster Łopuszka Wielka
Lechia Pantalowice 0-0 Błękitni Maćkówka
Zorza Jagiełła 7-1 Sobol Niżatyce
Huragan Rozbórz Długi 1-3 Nafta Gaz Jodłówka

  Kolejka 20 - 1 czerwca

WKS Majdan Sieniawski 4-0 Huragan Rozbórz Długi
Nafta Gaz Jodłówka 2-1 Zorza Jagiełła
Sobol Niżatyce 2-0 Lechia Pantalowice
Błękitni Maćkówka 5-3 Błyskawica Rozbórz
Alabaster Łopuszka Wielka 2-3 Sokół Studzian
Tęcza Ujezna 1-0 Strumyk Hawłowice

  Kolejka 21 - 8 czerwca

Tęcza Ujezna 0-6 WKS Majdan Sieniawski
Strumyk Hawłowice 1-2 Alabaster Łopuszka Wielka
Sokół Studzian 5-2 Błękitni Maćkówka
Błyskawica Rozbórz 5-2 Sobol Niżatyce
Lechia Pantalowice 2-0 Nafta Gaz Jodłówka
Zorza Jagiełła 4-0 Huragan Rozbórz Długi

  Kolejka 22 - 15 czerwca

WKS Majdan Sieniawski 2-1 Zorza Jagiełła
Huragan Rozbórz Długi 3-3 Lechia Pantalowice
Nafta Gaz Jodłówka 1-5 Błyskawica Rozbórz
Sobol Niżatyce 1-9 Sokół Studzian
Błękitni Maćkówka 1-0 Strumyk Hawłowice
Alabaster Łopuszka Wielka 6-0 Tęcza Ujezna
     

Zegar

Reklama

Tabela ligowa

B-klasa » Przeworsk

Treningi

Seniorzy - wtorek , czwartek - godz. 19,00-20,30 - Stadion w Studzianie

 

 

 

 

Wyniki

Brak danych.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Statystyki drużyny