Wyszukiwarka

Aktualności

Mecz w błocie, Sokół przegrywa.

• autor: admin, 2009-03-01 20:25
Sokół Studzian w meczu rozgrywanym na własnym stadionie uległ pechowo drużynie z Gorzyc 2-3.

Na błotnistym boisku drużyna ze Studziana podejmowała San. Sparing rozgrywany był nietypowym system, gdyż graliśmy  3X30min. Od początku mecz nie ułożył się dla nas dobrze. Już na starcie po nieudanej interwencji bramkarza straciliśmy pierwszą bramkę. Na kolejne trafienie zawodnicy z Gorzyc nie musieli długo czekać, po kilku minutach jeden z nich oddał precyzyjny strzał tuż przy słupku a piłka zatrzepotała w siatce, a nasz bramkarz po raz kolejny zmuszony był ją z niej wyciągać . Sokół próbował odrabiać straty ale nieporadnie. Zadanie nie ułatwiało napewno grząskie boisko, ale fakt ten nie może służyć za wytłumaczenie, gdyż było ono takie samo dla obu drużyn. W drugiej tercji meczu wreszcie mogliśmy cieszyć się z bramki. Piłkę w siatce, celnym strzałem głową umieścił Andrzej Fudała. Niestety nie trzeba było długo czekać na odpowiedź gości, którzy po raz kolejny pokonali naszego bramkarza, który mógł jedynie bezradnie odprowadzić piłkę wzrokiem do bramki. W końcówce udało nam się jeszcze zmniejszyć rozmiary porażki. Mecz ostatecznie kończy się wynikiem 2-3.

Dzisiejszego meczu  wcale nie musieliśmy jednak przegrać. Zabrakło po trochę skuteczności i szczęścia. Nie wykorzystaliśmy rzutu karnego a kolejnych sytuacji do zdobycia bramek nie brakowało. Tak czy inaczej doceniamy grę naszego rywala i życzymy mu powodzenia w rundzie wiosennej, do której już teraz zdają się być świetnie przygotowani.