Wyszukiwarka

Aktualności

Zwycięstwo!

• autor: admin, 2009-09-01 21:49
W trzeciej kolejce przeworskiej klasy A Sokół Studzian nie pozostawił złudzeń Wisłoczańce Tryńcza wygrywając zasłużenie w niedzielnym spotkaniu.
Mecz wyśmienicie rozpoczęli gospodarze, którzy już po kilku minutach mogli cieszyć się z pierwszej bramki. Zdobył ją Paweł Jarosz, który przedryblował kilku rywali i umieścił piłkę w bramce, obok bezradnie interweniującego bramkarza gości.
Niestety nasza radość nie trwała długo. Niefortunna interwencja obrońcy Sokoła i znów remis. Na szczęście jednak Sokół nie zraził się takim obrotem sprawy. Sławomir Kiełb huknął potężnie na dłuższy słupek, a Wojtaszek po raz kolejny musiał wyciągać piłkę z siatki. 2-1 i taki też wynik utrzymał się do przerwy.
Druga odsłona meczu kontrolowana była już bez większych problemów przez gospodarzy, kórym ostatecznie udało się jeszcze podwyższyć wynik. Strzelcem bramki okazał się Tomasz Śliwa, wykańczając piękną akcję Sokoła celnym strzałem głową.
Tym sposobem Sokół z siedmioma punktami zakotwiczył już w górnej części tabeli. Miejmy nadzieję,  że piąte miejsce nie zaspokaja ambicji naszych zawodników i, że dzięki kolejnym zwycięstwom będą oni mogli kontynuować dalszy marz w górę tabeli.