Wyszukiwarka

Aktualności

Wygrana w ostatnich minutach!

• autor: admin, 2009-09-07 13:58
Po bardzo emocjonującym meczu Sokół Studzian odniósł wymęczone zwycięstwo w meczu wyjazdowym, w którym jego przeciwnikiem był San Gorzyce!

więcej w rozwinięciu
Mecz od początku nie układał się Sokołowi. Po dwóch kontratakach straciliśmy dwie bramki [ w tym jedną z rzutu karnego].  W drugiej częśći pierwszej odsłony spotkania udało nam się jednak odrobić dwubramkową stratę! Autorem bramek dla Sokoła okazał się Marcin Kruk. Były to pierwsze bramki "Chucha" w obecnych rozgrywkach. Jak miało się wkrótce okazać, nie ostatnie. Remis i gdy już wydawało się, że Sokół złapał wiatr w żagle znów zimny prysznic. Błąd w kryciu i kolejna jedenastka bezbłędnie wykorzystana  przez gospodarzy.
Niespodziewanie jednak ten gol do szatni wpłynął na Sokoła niezwykle motywująco. Już po kilku minutach od wznowienia gry przepięknym strzałem w "okienko" zdobywa Marcin Kruk. Kolejne minuty to dalsze ataki ze strony  gości, którym mimo kilku dogodnych sytuacji nie udaje się strzelić gola na wagę trzech punktów. Jednak jak to móiwą co się odwlecze to nie uciecze.  Na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego strzałem z dystansu, którego niewątpiliwe można nazwać mianem "stadiony świata" pokonuje bramkarza Sanu!
Szczęście zgodnie z popularnym przysłowiem do końca sprzyjało lepszym i w zamieszaniu pod bramką Sokoła piłka trafiła w słupek i wyszła w boisko. Jeszcze tylko kilka nerwowych sekund i nareszcie gwizdek! 4-3 i trzy punkty wędrują do Studziana!

San Gorzyce - Sokół Studzian 3:4