Wyszukiwarka

Aktualności

Seniorzy górą w Hawłowicach i pierwsza porażka juniorów

• autor: knick1990, 2012-10-21 15:27

Seniorzy Sokola Studzian wygrali trzeci mecz z rzędu pokonując dzisiaj na wyjeździe Strumyk Hawłowice 2:1 ( 0:1 ). Bramki dla nas strzelali Tomek Słoma i Janusz Wołowiec. Był to dla nas bardzo ciężki mecz walki , gdyż od 10 minuty graliśmy w 10 po czerwonej kartce dla naszego bramkarza Emila Łysiaka,a w bramce zadebiutował junior Piotrek Mulawka który spisał się przyzwoicie,  mimo to nie byliśmy zespołem gorszym , a wręcz przeciwnie posiadaliśmy przewagę, którą udokumentowaliśmy dwiema bramkami które dały nam komplet punktów.Mecz ten rozegraliśmy pod wodzą nowego trenera, który do końca tej rundy będzie się przyglądał chłopakom na treningach i meczach końcowych, a swoją poważną pracę z zespołem podejmie na wiosnę przygotowując naszą ekipę do rundy rewanżowej. Mowa tu o Waldemarze Majbie - trenerze II klasy- byłym trenerze Orła Przeworsk , Zorzy Zarzecze, Wisłoczanki Tryńcza, a obecnie trener w CSSDiM Orzełek w Przeworsku. Nowemu trenerowi życzymy owocnej pracy.

W gorszych nastrojach natomiast wrócili wczoraj nasi młodsi piłkarze którzy ulegli w Jagielle 4:3, przegrywając do przerwy 4:0. Bramki dla nas strzelali Karol Lemiech - 2 i Darek Piekarz z karnego. Pierwsza polowa to zdecydowane błędy naszej defensywy i brak wsparcia i zaangażowania pozostałych piłkarzy. Dopiero po przerwie chłopaki zabrali się do pracy i w przeciągu 10 minut zdobyli trzy bramki, ale zabrakło czasu na zdobycie choćby punktu. Mimo to jesteśmy zadowoleni z gry zespołu i osiągniętych wyników,  iż ku zaskoczeniu wszystkich z  dorobkiem 24 punktów zajmujemy pierwsze miejsce w lidze z przewagą trzech punktów nad Świetoniową. Na wiosnę powalczymy o podtrzymanie tej passy mimo tego, iż wiemy, że runda rewanżowa jest zawsze trudniejsza to postaramy się pokazać z jak najlepszej strony.