Wyszukiwarka

Aktualności

REMIS W MECZU NA SZCZYCIE

• autor: knick1990, 2013-06-15 17:49

Juniorzy Sokoła Studzian po bardzo ciekawym i trzymającym w napięciu do końcowego gwizdka meczu zremisowali w Rozborzu Długim z miejscowym Huraganem 2:2. Bramki dla naszego zespołu strzelił Damian Dzimira. Pierwsza połowa meczu zakończyła się naszym prowadzeniem 2:1. Natomiast w drugiej połowie nasi rywale mocno rzucili sie do odrabiania strat , a ułatwiło im to czerwona kartka dla Dominika Radymskiego w 50 minucie spotkania. Od tej pory skupiliśmy się na defensywie, od czasu do czasu  groźnie kontratakując. Huragan grający w przewadze dłużej utrzymywał się przy piłce rozpaczliwie atakując . Jeden z tych ataków zakończył się golem wyrównującym około 85 minuty. Mimo to remis ten daje nam pierwsze miejsce i to czy awansujemy będzie zależeć tylko i wyłącznie od nas. W drugim zaległym meczu Zorza Jagieła podejmowała u siebie Wisłok Świętoniowa. Jednak Wisłok nie stawił się na meczu także trzy punkty pozostają w Jagielle. Do rozegrania pozostaje nam zaległy pojedynek z Zorzą Jagieła , z którą musimy wygrać aby awansować. Jagiełła teoretycznie też ma szansę na awans , ale musiała by wygrać z nami i czekać na potknięcie Rozborza Długiego który zmierzy się w zaległym meczu z Rozborzem Przeworskim. Czeka nas zatem ciekawy i emocjonujący weekend kończący rozgrywki w A klasie Junior Starszy.