Wyszukiwarka

Aktualności

Pokonani...

• autor: m, 2010-08-29 22:10

Po raz pierwszy w tym sezonie piłkarze Sokoła musieli zejść z boiska pokonani. Wisłoczanka Tryńcza pokonała na swoim stadionie Studzian 2-0.

więcej w rozwinięciu

Starcie na szczycie Przeworskiej Klasy A, było typowym meczem walki. Niestety w walce tej lepsi o dwie bramki okazali się zawodnicy  "Wisłoczanki".

Szkoda, że nie udało się wykorzystać ani jednej z sytuacji, które sobie stworzyliśmy. Dość powiedzieć, że dwukrotnie obiliśmy słupek bramki rywali. Piłka jednak, niczym zaczarowana nie chciała znaleźć drogi do siatki.To, co nie udawało się nam, udało się gospodarzom. Jedna chwila nieuwagi, błąd i na przerwę schodziliśmy z bagażem jednej bramki.

Druga połowa to praktycznie kopia pierwszej. Nasze ataki, strata, kontra rywali, faul i rzut karny pewnie wykorzystany przez Syka.

To pierwsza porażka i pierwsze stracone gole naszego zespołu. Miejmy nadzieję, że przegrana ta, podziała na nasz zespół niczym zbawienny  zimny prysznic. Prysznic, dzięki któremu w kolejnych meczach wyjdziemy na boisko już w pełni skoncentrowani, by nie powtórzyć dzisiejszych błędów.